F.A.Q.

Trening programowany

Trening programowany jest dla różnych poziomów zaawansowania, możesz zacząć od grupy dla zupełnie początkujących, po to aby w niedalekim czasie zmierzyć się z treningami dla zaawansowanych.

Trening dla grupy początkującej

Trening dla grupy zupełnie początkującej będziesz mógł wykonać na służbie, siłowni jak i w domu, a nawet na urlopie czy wakacjach, gdyż nie wymaga żadnego sprzętu specjalnego. Plan treningowy z tej grupy oparty głównie jest na pracy z obciążeniem własnego ciała, jest bezpieczny i pozytywnie wpływa na całe ciało, ma liczne zalety zdrowotne. Wszystko to przełoży się na wzrost siły funkcjonalnej, czyli takiej która wykorzystywana jest przez nas na co dzień. Efektem jest też wzmocnienie mięśni głębokich (brzuch, mięśnie przykręgosłupowe, pośladki, uda), które pracują mocno przy niemal każdym ćwiczeniu. Stanowią one rusztowanie twojej sylwetki, która dzięki nim jest mocna, prosta, stabilna oraz łatwo radzi sobie z przeciążeniami występującymi na służbie oraz w życiu codziennym.

Sprzęt dla grupy początkującej

Treningi dla grupy początkującej wymagają sprzętu który znajdziesz na każdej siłowni, na własnej jednostce, a może masz taki sprzęt u siebie w domu. W tym treningu można także wykorzystać sprzęt będący na wyposażeniu JRG PSP/OSP, na bieżąco będziemy podpowiadali jaki sprzęt alternatywny wybrać.

Sprzęt dla grupy zaawansowanej

Treningi dla grupy zaawansowanej wymagają nieco więcej sprzętu w który warto wyposażyć JRG PSP/OSP, a może już masz taki sprzęt? Część sprzętu również można zastąpić o czym będziemy informowali w opisie do danego treningu. Część sprzętu można wykonać samemu, o czym też będzie udostępniony artykuł. Dla chcącego nic trudnego! Cały zestaw można też zakupić u naszego partnera-więcej informacji wkrótce.