min-h-100vh

Przygotowanie do naboru PSP

Plan treningowy ukierunkowany na rekrutację do PSP

Beep Test, bieg po kopercie czy podciąganie na drążku?

Czego najbardziej się obawiasz? Co sprawia Ci największą trudność?
Mamy dla Ciebie przygotowane specjalne treningi, które pomogą Ci zaliczyć wszystkie testy. Potrzebujemy tylko Twojego zaangażowania i sumiennego wykonywania planu treningowego.
Nasz autorski Plan Treningowy przygotowujący do naborów w PSP lub poprawy corocznego testu strażaka, został wielokrotnie poddany testom. Dzięki temu stworzyliśmy plan który pomoże osiągnąć najwyższy cel przy niewielkim nakładzie czasu.

Do każdego ćwiczenia w treningu otrzymujesz filmik instruktażowy, który pozwoli Ci szybko nauczyć się wykonywać poprawnie dane ćwiczenie.

Do każdego ćwiczenia został nagrany film, pokazujemy wszystkie techniczne szczegóły oraz odpowiednie ćwiczenia uzupełniające.
Plan treningowy zaprogramowany jest w skali 4 miesięcy, czyli największe efekty uzyska osoba która wykonała plan z czterech miesięcy według zadanej kolejności.
Kładziemy duży nacisk na technikę wykonywania ćwiczeń oraz bazę siłową, bez której nie chcemy uczyć ćwiczeń technicznych tzw. Kipping Pull Ups czy Butterfly Pull Ups.

Harmonogram

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty treningowe plan został podzielony na miesiące treningowe. Trenujesz według ustalonego harmonogramu, który pozowoli Ci stopniowo uzyskiwać postępy.

Trening demonstracyjny

Trening demonstracyjny
Darmowy trening demonstracyjny

Przygotowanie bazy siłowej

Miesiąc 1
Miesiąc treningów w których przedstawimy Ci podstawowe wskazówki dotyczące biegu po kopercie, beep testu i podciągnięć na drążku. W tym miesiącu wszystkie podciągnięcia wykonuj siłowo, w ten sposób przygotujemy Twoją bazę siłową. Jeżeli nie podciągniesz się 3 razy użyj gum pomocniczych omówionych w poradniku. Podsumowanie: W tym miesiącu pracujemy nad: rozruchem, przygotowaniem bazy silowej, pomiarem podstawowych parametrów oraz pobudzeniem ukladu nerwowego do pracy.

Praca nad techniką

Miesiąc 2
W tym miesiącu skupimy się na elementach technicznych. Oprócz zwiększenia wydolności oraz przygotowania kondycyjnego do pokonania beep testu i koperty nauczymy się podciągnięć technicznych na drążku(metodą zwaną kippingiem).

Zwiększenie siły, wydolności i kondycji

Miesiąc 3
Miesiąc w którym nie będzie już tak latwo. Fokus na poprawę techniki, zwiększenie objętości treningowej, zwiększenie sily przy zachowaniu wydolności i kondycji.

Ostatnie szlify formy

Miesiąc 4
Czwarty miesiąc jest podsumowanie naszej wspólnej pracy. Jest to ostatni miesiąc przed wykonaniem ostatecznego testu sprawdzającego. Dopracowanie najdrobniejszych elementów i wygenerowanie najlepszego wyniku.

DOŚWIADCZENI TRENERZY

Treningi programowane są przez doświadczonych trenerów posiadających ukończone kursy oraz certyfikaty w zakresie treningu ogólnorozwojowego.

tysiące godzin spędzonych na treningu, hektolitry wylanego potu
kilka lat doświadczenia w prowadzeniu treningów grupowych oraz personalnych
ukończone liczne kursy i szkolenia
sukcesy w zawodach sportowych na arenie krajowej oraz międzynarodowej
ich autorskie plany i metody treningowe przetestowało już kilkaset osób

Bogate doświadczenie w zakresie treningu oraz ciągłe ulepszanie autorskich planów pozwoliło im osiągać spore sukcesy sportowe.

Zobacz profil Mateusza Zobacz profil Tomka

VIDEO DO ĆWICZEŃ

Do każdego ćwiczenia w treningu otrzymujesz filmik instruktażowy, który pozwoli Ci szybko nauczyć się wykonywać poprawnie dane ćwiczenie.

krótkie i treściwe filmy, które nie trwają więcej niż 90 sekund
zmniejszenie ryzyka kontuzji
poprawna technika wykonywania ćwiczeń
ćwiczenia podzielone na kategorie oraz poziomy trudności

Za pomocą naszych filmów video nauczysz się wykonywać około 200 ćwiczeń. Nabytą wiedzę możesz wykorzystywać przez całe życie.

Zobacz przykładowe video

CERTYFIKAT

Po każdym zakończonym module treningowym otrzymujesz od nas gotowy do druku certyfikat, który będzie Ci przypominał o postępie jaki osiągnąłeś.

Cennik

Ceny w zależności od ilości zakupionych miesięcy treningowych.

1
miesiąc
89,00 PLN/miesiąc 100,00 PLN
Cena za jeden miesiąc przy zakupie 1 miesiąca

2
miesiące
85,00 PLN/miesiąc 100,00 PLN
Cena za jeden miesiąc przy zakupie 2 miesięcy. Całkowita cena: 170,00PLN

3
miesiące
80,00 PLN/miesiąc 100,00 PLN
Cena za jeden miesiąc przy zakupie 3 miesięcy. Całkowita cena: 240,00PLN

4
miesiące
75,00 PLN/miesiąc 100,00 PLN
Cena za jeden miesiąc przy zakupie 4 miesięcy. Całkowita cena: 300,00PLN

Zupełnie za damo możesz wypróbować plan treningowy. Przygotowaliśmy ćwiczenia demonstracyjne, które pozwolą Ci się zapoznać z planem

ZA DARMO